Prekon, ön üretimli yapılar alanında 5 yıla varan deneyime sahip pazarlama, üretim ve uygulama alanında tecrübeli profesyonel bir ekip tarafından kurulmuştur.

Gerektiğinde anahtar teslim olmak üzere işin eksiksiz, sorunsuz ve her şeyden önemlisi tam zamanında teslim edilmesine odaklanan Prekon, sunduğu çözümlerin her aşamasında müşterilerinin şantiyesine odaklı bir yaklaşım sergiler. Türkiye’de bu alanda yüksek bir potansiyel barındıran üretim altyapısı, malzeme kalitesi ve teknik imkanlarını şantiyede akılcı ve çok iyi planlama ile kullanır. Prekonun kurduğu organizasyon ve benzersiz süreç yönetimi deneyimli ekipleri ile yönettiği operasyonlarının müşterilerinin memnuniyeti ile sonuçlanmasını ve hesap edilemeyen maliyetlerin bertaraf edilmesini sağlar.

Çözümün en önemli ayağını güçlü bir teknik altyapı ve üretim aşaması oluşturur. Kaliteli ve yerinde kontrolleri yapılar hammadde, yarı mamul ve teknikler güçlü mühendislik altyapısı ile birleştirilir. Montaj aşamasında ise özenle seçilmiş yetkin ekipler ile benzersiz bir şantiye ortamı sunar. Kurumsal düzeyde ilişki yönetimi ise tüm süreçler boyunca kesintisiz devam eder.